PİMAŞ TIKANIKLIĞI AÇMA

Pimaş gideri tıkanıklığı açma, kameralı robotla pimaş açma işlemlerimiz de robotlu sistemler kullanarak tıkanıklığı kısa süre içerisinde açıyoruz şirketimizin oluşturduğu bu düzen sayesinde pimaş tıkanıklıkları sorunsuzca halletmektedir.

Öncelikle pimaş neden tıkanır bunu anlatalım.

Pimaş gider boruları pek çok sebepten dolayı  tıkanmak tadır lavabo gibi yüzeylerde meydana gelen firması tıkanmaları tuvalet veya Logar borusu tıkanmalarına yol açar banyo ve lavabolar atılan yabancı cisimler boyutlarına göre tıkanıklık meydana getirirken buda pimaş tıkanıklığına neden olur.Genellikle pimaş tıkanmaların başlıca sebepleri saç kıllardan oluşan cisimler sebebi iledir. Duş giderlerinde de aynı sorun sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.Duş ve lavabolardaki saç kıllarının giderleri tıkanması sonucunda pimaşlar zarar görerek tıkanır ve suyun geri gelmesine sebep olur. Duş alırken saçların genellikle duş içerisinde kalması sonucunda oluşan bu sorunun en temel önlenme şekli bu hassasiyetlere dikkat etmekten geçer.Çünkü bunlar Pimaş borular için büyük bir tehlike arz etmektedir. . Süzgeçten geçemeyen saçların Pimaş gider boruları tıkadığı görülmektedir.

Biz Pro İSKİ tesisat olarak bu tür sorunlara anında çözüm olarak evlerinize kadar geliyor ve sorun çözüldükten sonra sizlere banyonuz aldığımız şekilde teslim ediyoruz.Biz kameralı görüntüleme cihazlarımız ile Pimaş boruları tıkayan nesneleri tespit ettikten sonra tıkanıklık açma işlemlerinize başlıyoruz.Su jeti ile Pimaş yıkaması yaparak tıkanıklıkların kireç veya yağlanmadan kaynaklanan hat daralmasına çözüm oluyoruz. Binanızın yaşı kaç olursa olsun pimaşlarahiç bir zarar vermeden çalışıyorve yaptığımız bu yıkama işlemleri ile pimaşlarınilk günkü gibi temiz olmasını sağlıyoruz. Biz şirket olarak son teknolojiden yaylanıyor ve  cihazlarımızı özel olarak seçiyoruz.

Ana gider hattına tıkanan herhangi bir cismi bularak bulduğumuz noktada işlemlere başlıyoruz pimaş tıkanıklıklarının en önemli sebebi olan eğime sahip olmama durumlarında meydana gelen tıkanıklıklar da ise robot cihazlar kullanarak tıkanıklığı hemen açıyoruz.Tıkalı olan bölgeye kesinlikle kimyasal bir madde kullanmıyor ve pimaş gider boruları zarar vermiyoruz.Asitten oluşan bu tür kimyasallar gider borularına zarar verirken yapısını da bozmaktadır.Gider borularını eriten bu cisimler kesinlikle kullanılmamalıdır. Biz şirket olarak bu tür hassasiyetlere özen göstererek çalışıyoruz.

 

TIKALI PİMAŞ AÇMA

Tıkalı Pimaş açma işlemlerinde şirketimiz uzman ekipleri ile teknolojik ürünler kullanarak kırmadan pimaş açma işlemleri yapar. Pimaş açma robotumuz ile kırmadan pimaş açma nasıl olur diye merak ediyorsanız cevabını yazımızda bulabileceksiniz. Şirketimiz pimaş açma konusunda robot cihaz ve kameralı görüntüleme cihazları kullanıyor.? Peki pimaş açma işlemi nasıl oluyor? işte sorunun cevabı Biz kameralı görüntüleme cihazları ile Pimaş borusu içerisini kontrol ediyor ve tıkanıklığa sebep olan yeri tespit ediyoruz.Kamera sayesinde Pimaş içi görülerek tıkanıklığı sebebi bulunduktan sonra robot cihazın ucuna uygun olan aparatı takıyoruz Cihazımız ucuna takılan aparat sayesinde bu cisimleri parçalıyor ve gerekse itme ve çekme hareketleri ile cisme oradançekiyor. Tıkanmaya sebep olan şey bez parçası veya buna benzer bir şey ise buna uygun bir aparat takarak cismi aparata dolanmasını sağlayarak çekiyoruz.Bu bez parçası çekildiği takdirde Pimaş tıkanıklığında açmış oluyoruz. Harika robot cihazımızın ucuna takılan aparatların birbirinden farklı görevleri vardır Örneğin bazı aparatlar parçalama görevini üstlenirken bazıları cismi oradan iter ve çeker. Bu da şirketimizin ne kadar kaliteli ve yeni teknolojiden yararlandığını göstermektedir

Bazı durumlarda ise Pimaş borusu içerisine gönderilen robot Cihazımız tıkanıklığa sebep olan yabancı cismi içe doğru sürükleyerek tıkanıklığın açılmasını sağlar.  .

Tıkanıklığı açtıktan sonra kameralı görüntüleme Cihazımız devreye girerek bir maaş borusunun tekrar açılıp açılmadığını kontrol ediyoruz.Bunu yapmaktaki amacımız Pimaş borusunun başka bir nedenle daha tıkalı olup olmadığını görebilmektir.İkinci bir tıkanıklığa karşı Pimaş borusunun kameralı görüntüleme cihazı ile tekrar kontrol edilmesi gerekmektedir Ayrıca Pimaş gider borusunun eğiminin de yeterli olup olmadığı belirlenerek Pimaş borusunun yağ tabakası ve Pimaş borusunun ek yerlerindeki sorunlar incelenmelidir Biz kameralı görüntüleme cihazınızla bu sorunları tek tek inceliyor ve herhangi birinde bir sorun gördüğümüzde hemen size rapor ediyoruz boylarında bir çatlak var ise bunun tespit edilip giderilmesi gerekiyor. Biz bu konuda da kameralı görüntüleme cihazlarımızı kullanarak pimaş borusunun çatlak veya kırık olup olmadığını test ediyor tüm işlemlerimiz bittiğinde ise su jeti ile Pimaş yıkaması yaparak yukarıda da belirttiğimiz gibi pimaşları ilk günkü kadar temiz bir şekilde size teslim ediyoruz. Biz robotla pimaş açma işlemlerimiz esnasında ve sonrasında hiçbir yeri kırıp dökmeden hareket ediyor ve ve size hiçbir şekilde masraf çıkarmıyoruz.Kırıp dökmeden yapılan Pimaş tıkanıklığı açma işleminden sonra Pimaş gider boruları kullanılabilir bir şekilde kalıyor. Bizde böylelikle hiçbir şekilde tamir işlemeye de gerek duymuyoruz

Kameralı görüntüleme cihazı yüksek maliyetli bir cihazdır. Bu nedenle her firmada bulunmaz.Şirketimiz tüm yeni teknolojiki ürünlerini siz değerli müşterileri için temin ederek hazır bulundurmaktadır. Çünkü kameralı görüntüleme cihazı ve robot cihazlar olmadığı takdirde tıkanıklık bulunması için kırıp dökme işlemleri yapılması gerekecektir. Külfetli ve zahmetli olan bu işi tercih etmeyerek hem Siz hem de şirketimiz adına daha özel bir çalışma tekniği ile çalışıyoruz.Uygun fiyatlarımız ve garanti koşullarımız ile bizi tercih ettiğinizde pişman olmayacaksınız. Referansımız sizden aldığımız sevgi ve sizden aldığımız takdirler toplamında gerçekleşmektedir.Güvendiğimiz tek şey ise kalitemiz ve hizmet anlayışımız.Sizde harika bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız bu sorunlarla  karşılaştığınızda şirketimizi arayarak bizden yardım istemelisiniz.Şirketimiz her ihtiyacınız olduğunuzda yanınızdadır.

.