LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Lavabo tıkanıklığı alanında da profesyonel ekimizle hizmet veren Pro İski Tesisat olarak baştan belirtmemiz gerekir ki tıkalı lavabonuzu açamazsak ücret talep etmiyoruz. Lavabo tıkanıklıkları ansızın başa gelmesi ile birlikte özellikle ev hanımlarının hoşlanmadığı konulardan birisidir. Çünkü gün içerisinde ister temizlik maksatlı ister yemek yaparken sürekli kullandıkları lavabo yahut lavaboların tıkalı olması hiç istemedikleri bir sorundur.  Tıkalı lavabo nasıl açılır? Diye soruyorsanız eğer birkaç yol ile açma yöntemi mevcuttur.

Bunlarda ilki pompa yardımıyla açmayı denemek ki bu küçük çaplı tıkanıklıklarda bazen işe yarayan bazen ise işe yaramayan bir yöntemdir. Fakat denenmesinde fayda vardır. Eğer sürekli tıkanıyor ise pompanın faydasının olmadığı geçici çözüm olarak kullanabileceğinizi anlamanız lazım.

kimyasal ile lavabo açma

İkinci çözüm ise piyasada sık sık kullanılan kimyasal ile lavabo açmaktır. Özellikle kullanılan DÖK AÇ türü kimyevi maddeler lavabonuzun olası tıkanıklığını açmış olsa dahi metaryel özelliğinden dolayı bu kimyasalın büyük bir kısmı pimaş  hattınızda kalacaktır. Pimaş hattınızda kalan bu kimyasal zamanla taşlaşmaya başlıyacak ve hattınızın daralmasına neden olduğu gibi sürekli tıkanmasına bir müddet sonra ise pimaşlarınızın değiştirilmesine neden olacaktır.

robotla lavabo tıkanıklığı açma

Son olarak üçüncü çözüm ise  profesyonel bir cihaz olan robotla lavabo tıkanıklığı açma işlemi olacaktır. Pro İski Tesisat olarak sahadaki profesyonel ekip arkadaşlarımız ile bu hizmeti 7 gün 24 saat vermekteyiz. Hiçbir yeri kırmadan, pimaşlarınıza zarar vermeden tıkanık olan lavabonuzu açmaktayız. Robotumuz tıkanıklıkta kullandığımız yayları pimaş hattınızın içerisinde pimaşınıza zarar vermeden çevirerek tıkanık olan bölgenin temizlenmesine akabinde suyun rahatça yol almasına yardımcı olmaktadır.