Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo tıkanıklığı genel olarak banyo, tuvalet, pimaş gibi giderlerde meydana gelen tıkanıklıklardır. Banyo gider borularındaki su tıkanma ile birlikte gidemez ve çamaşır makinesi gideri ya da banyo içerisinde ki tıkanıklık olan herhangi bir bölge de su taşmaları yaşanmaktadır. Banyo tıkanıklığı küvet, duşakabin ve lavoba tıkanıklarını hemen çözen ekibimiz sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır. Pro İski Tesisat şirketi olarak verdiğimiz hizmetler harika bir şekilde olduğu için sizlerin beğenisini de toplayacaktır. Banyo tıkanıklığı açma işlemlerini özel cihazlarımız ile en kısa sürede çözümlüyoruz.

Banyo Gideri Neden Tıkanır ?

Banyo tıkanıklığının sebebi çamaşır makinelerinin  hortumlarındaki filtrenin gün geçtikçe yerinden oynaması ve çamaşır makinesi kullanılırken pis suyun gideri tıkanması sonucunda oluşmaktadır. Çamaşır makinesine kontrolü bir biçimde çamaşır atılmadığı takdirde küçük cisimler makineye zarar vererek giderleri tıkar.

Banyo içerisinde klozet kullandığınızda gene aynı şekilde farklı cisimler atıldığı takdirde klozet tıkanarak banyoda taşmalara sebep olmaktadır.

Banyodaki lavobalarda da aynı sebeplerden ötürü saç veya başka minik cisimler ile tıkanabilir ve taşma yaparak kötü bir görüntü ortaya çıkartır.

Biz bu tıkanıkların hepsi için özel cihazlarımız ile tıkanıklık olan yeri tespit ederek onarım işlemlerine başlıyoruz.

Duşakabin ve küvetlerde bulunan gider süzgeçlerinin yeterince iyi olmaması ya da hiç bulunmaması halinde de yabancı cisimler yüzünden giderlerde ki borular tıkanarak suyu geri itmekte ve taşmalara sebep olmaktadır.

Banyo Tıkanıklıkları Nasıl Açıyoruz?

Tıkalı banyo açma işlemlerini yapmak için öncelikle banyonuzda tıkalı olan yeri tespit ediyoruz. Buradaki en önemli husus tıkanmaya sebep olan şeyi tespit edebilmek ve çözüm üretebilmektir. Tıkalı olan kısımdan çok tıkanmaya sebep olan şey daha büyük önem taşıyarak bulunması gerekir. Biz tıkanan yeri bulmak için kameralı görüntüleme cihazları kullanıyoruz. Bu cihazımız bize gider borularının içini göstererek sorunu kavramamıza yardımcı olmaktadır. Sunduğumuz raporlar ve tespit ettiğimiz bulgular neticesinde tıkanıklık açma robotumuzu devreye sokarak kırıp dökmeden tamir işlemlerine başlıyoruz. Tıkalı bölgeyi açarak sizi sorundan kurtarıyoruz.

Banyolarınızdaki tıkanıklığı açtıktan sonra ise tadilat gerekmeden sizlere banyonuzu aldığımız gibi teslim ediyoruz. Çünkü biz tıkanıklığı tamir ederken hiçbir şekilde fayans ve zeminde açma işlemi yapmıyor ve görüntüleme cihazımız ile tıkanıklığı buluyoruz. Bu şekilde hiçbir zarar görmeyen banyonuzu size harika bir şekilde teslim ederken minik bir bölgede açtığımız yeri onarıyor ve size o şekilde anahtar teslimi yapıyoruz.

Eski ve zor yöntemler artık kullanılmamaktadır. Biz şirket olarak en yeni teknikler ile sizin sorunlarınıza çözümler sunan muhteşem bir ekibiz. Tüm bu saydıklarımız çerçevesinde kullandığımız harika cihaz ve robotlarımız ile en kısa sürede sorunlara çözüm bulurken sizlerin memnuniyetini ön de tutuyor ve sizleri çok önemsiyoruz. Tesisat ve altyapılarda kameralı görüntüleme cihazları ile tespit işlemleri yaparak sizlere ekstra bir masraf çıkarmayan müthiş personellerimiz profesyonel bir şekilde çalışıyor. Robotla banyo tıkanıklığı açma işlemlerini harika bir şekilde yapan şirketimiz hızlı bir şekilde sorunlara çözüm sunar.

Kamera görüntüsünün net olarak gözükmesi de oldukça önemlidir. Borulardaki tıkanıklıklar gözüktüğü anda cihazlarımız renk değiştirerek bize haber vermektedir. Bizde bu şekilde cihazımızın tespitlerini görüyoruz. Giderlere zarar vermeyerek yaptığımız işletmeler sizlerin yüzünü güldürecektir. Banyo gider boruları mutfak giderlerindeki gibi küçük ve dar olduğu için tıkanmaları olasıdır. Bu nedenle dikkatli bir şekilde ve temiz kullanılması önerilmektedir. Binanın giderleri de bu konuda titizlikle incelenmeli ve rutin bir kontrolden geçmelidir.