pro iski tesisat tıkalı gider açma

Tıkanıklık Açma

Pro İski Tesisat şirketi olarak profesyonel ekibimiz ile tüm tesisat sorunlarınıza profesyonel çözüm sunarak banyo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma,Logar tıkanıklığı açma gibi hizmetler veriyoruz. Pimaş kamera görüntüleme cihazlarımız sayesinde tıkanıklıkları bulma konusunda hızlı ve tecrübeli bir şekilde çalışıyoruz. Pro İski Tesisat şirketimizce lavoba tıkanıklığı, pimaş tıkanıkları gibi herhangi bir yerdeki tıkanıkları tıkanıklık robotu ile açıyoruz

Kamera görüntüleme cihazlarımız ile tıkalı bölgeyi görüntüleyerek buluyor ve kısa süre içerisinde onarım işlemlerine geçiyoruz.

Özellikle lavoba tıkanıkları karşımıza çok çıkmaktadır. Sık sık karşılaştığımız bu sorunu en kısa sürede gidererek harika bir hizmet vermekteyiz. Lavoba içerisindeki giderlerde oluşan bu tıkanıklar, sıkışma gibi durumlardan kaynaklanır ve tıkanıklık lavobada kötü bir görüntü oluşturarak kullanımı imkansız hale getirir. Peki lavobalarımız neden tıkanıyor? Tıkanan lavoba ya ne yapmak gerekiyor?

 

Lavobaların tıkanmasının en önemli sebebi lavoba giderlerine atılan cisimlerin lavobayı tıkamasıdır. Sert ve erimeyen bu cisimler lavaboları tıkar ve taşımaya kadar varan kötü sonuçlar doğurur. Özel işyerlerinde ve yemek yenilen mekanlarda da lavabo tıkanıklığı önemli bir sorundur. Buda hizmetlerin aksamasına kadar varan aksaklıklara yol açmaktadır. Şirketimizin bu konudaki tecrübesi ve kullandığı son model teknoloji sayesinde bu soruna çözüm bulacak ve tıkalı lavobalardan kurtulacaksınız.. Aynışekilde tıkanan banyo, kanalizasyon ve logar tıkanıklığı açma işlemlerini yapan şirketimizde her anlamda tam bir hizmet sağlanmaktadır.

Pis su giderlerinde de boruların güzel ve sağlam olmaması sonucunda tıkanıklıklar meydana gelebilir. Buda lavabodaki pis suların kanalizasyon borularında gidişini aksattığı için oldukça önemli bir sorun olarak karşımıza çıkar. Çünkü kanalizasyona ulaşmayan pis sular geri tepilerek taşmalara yol açar.

Bu gibi sorunların yaşanmaması için düzenli bakım yapılması gerekir. Bu bakımları belli aralıklarla yapılması çok önemlidir. Pro İski Tesisatşirketimiz tüm bakım ve onarım işlemlerini üstlenerek kusursuz bir hizmet vermektedir.

Lavoba ve banyo tıkanıklığıyaşamamak için düzenli olarak gider temizliği yapılması şarttır. Gider temizliği yapma işlemi ise gider borusunun içerisine su verilerek temizlenmesidir. Gider temizliği sayesinde tıkanmalar önlenecek ve masrafa da gerek kalmayacak.

Borulardaki ek yerlerin de  iyi döşenmiş olması gerekir. Su sızıntısı ve su kaçaklarını önleyen bu düzgün gider boruları her zaman daha kullanışlı olacaktır. Tıkanıklık açma işlemine geçmeden önce ele aldığımız tüm bu sebeplerin bir diğeri ise yaşadığınız ortamdaki yerlerin zeminleri olmaktadır. Bu zeminler eğer düzgün değilse borulara baskı yaparak boruların işlevini bozabilmektedir.

Buda çökme ve kırılma gibi sorunlara yol açacaktır.Boruların uzun ömürlü olması ise bir diğer sebep olarak görülebilir. .Biz tüm bu sorunlara çözüm olabilmek için çalışıyoruz.

Şirketimizde Tıkanıklık Açma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Öncelikle tıkanıklığı nasıl açtığımızı anlatalım. Lavoba ve banyolarda tıkanıklarını açmak için biz gelişmiş teknolojiyi kullanıyor ve kısa süre içinde sorunu çözüyoruz. Fakat siz lavobaveya banyo gibi alanlarda gider tıklandığı yaşadığınız ilk andan itibaren hiçbir kimyasalı yüzeylere dökmeden bizi çağırmalısınız.

Biz tıkanmış lavobaları özel cihazımız olan robot cihazlar ile açıyoruz. Lavoba ve mutfak borularında ki tıkanıkları için kullandığımız bu harika yöntem ile kısa bir sürede sizlere hizmet veriyoruz. Robot cihazımızın tıkalı bölgeyi açarken lavoba içine kıvrılabilen  harika özelliği ile gidere bir Yay gönderip tıkalı olan kaynağa ulaştırıyoruz. Robotu muz tıkanmaya sebep olan cisimleri çekerek tıkanıklığı anında açacaktır. Eğer yağlanma sebebiyle oluşmuş bir tıkanma söz konusu ise tıkalı olan bölgeyi  parçalayarak tıkanıklığı açıyoruz. Daha sonra kameralı cihazımız ile gider borusu içini kontrol ediyor ve açılıp açılmadığını görüyoruz. Giderin içini gösteren görüntülüme cihazınız sayesinde de giderin ne sebeple tıklandığını da görerek bu şekilde bir tamir işlemi yapıyoruz. Biz tıkanıklık açarken etrafa zarar vermiyor ve sizi hiçbir zarara uğratmıyoruz. Fayans ve zeminlere zarar vermeden çalışıyor ve profesyonelliğimizi ortaya koyuyoruz. Uzun süreli tadilatlar ve her yeri batıran profesyonel olmayan ekiplerden uzak durarak kesinlikle bizi tercih etmelisiniz. Çünkü biz işimizi aşkla yapıyor ve sizlerin mutluluğunu ön planda tutuyoruz. Harika çözümler ve kısa süreli çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

Klozetve banyo tıkanıklığı suyun gitmemesi nedeniyle geri dönemine ve taşmaya yol açmakta. Biz Pro İskiTesisat şirketi olarak müthiş bir ekiple çalışıyor ve her türlü tıkanıklık sorunlarında sizlere hizmet sağlıyoruz. Özel robotu muz ile bulduğumuz tıkalı bölgeleri tamir sonrasında kırılan yerleri tamir ederek anahtar teslim yapıyoruz. Kırılan yerlerdeki fayansları aynı marka olarak yenisi ile değiştiriyoruz.

Pimaş tıkanıklığı açma işlemi yapan Pro İski Tesisat şirketimiz hasarsız bir hizmet vermeyi hedef haline getirmiştir. Pimaş tıkanıklığı sorunlarında da şirketimizi arayabilirsiniz. Kamera ile tıkalı bölgeyi görerek işleme başlıyor ve pimaş tıkanıklığını hemen gideriyoruz. Tıkalı bölgeyi bulduktan sonra özel robotumuz ile tıkanan here göndererek temizliyoruz. Tıkanma ya neden olan yabancı madde ve cisimler cihazımızın spiral kısmına takılarak parçalanır ve temizlik gerçekleşmiş olur. Tıkanıklık açma makinemiz tıkanıklığı açarak görevini tamamlanmaktadır.Kameralı sistemler ile görülmeyen tıkanıklar için kullandığımız kanal açma makinemiz kırık ve çatlak olan yerleri tespit etmek için çok önemlidir.

Yaptığımız bu işlemler ile bir numara olmayı başaran şirketimiz ile tanışalı ve verdiğimiz hizmetlerden yararlanmalısınız

Pro İski Tesisat şirketimiz bugüne kadar yaptığı her işlemde müşteri memnuniyetini esas aldı. Biz her hizmetimizi sizleri memnun edebilmek. İçin yapıyor ve her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.Güleryüzlü ve saygılı ekibimiz ile sorunlara çözüm ararken en önemli amacımız en az hasarla ve en az masrafla işimizi yapabilmektir.