su kaçağı tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmamız tecrübeli ve profesyonel ekibi ile hizmetlerine devam etmektedir. Su kaçaklarını kırıp dökmeden bulunan firmamızda tüm hizmetler garanti kapsamına girmektedir. Tespit çalışmalarımızda biz Pro İski Tesisat firması olarak cihazlar kullanarak su kaçaklarını buluyoruz.

Kırmadan su kaçağı tespitinde

akustik dinleme cihazları, kameralı cihazlar ve boru görüntüleme cihazları kullanıyoruz. Öncelikle tüm vanaları kapatarak işlemlerinize başlıyoruz.

Kırıp dökmeden yaptığımız su kaçağı tespitlerinde  kullandığımız kameralı cihazlarımız ile kırma  yöntemi olmadan kaçağı tespit ediyor ve kaçak sorununuza çözüm oluyoruz.

Eğitimler sonrasında kullanılabilen dinlemeli ve kameralı cihazlarımız profesyonel bir şekilde tecrübeli personelimiz ile kullanılmaktadır.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera ile kaçak tespiti yaparken biz bu cihazımızı kalorifer tesisatlarında kullanıyoruz. Termal kameralarımız ise sıcak su ve ısıyı fark ederek çalışır sıcak suların geçtiği borulardaki su kaçakları için kullanılır. Biz Termal kameralarımız ile sıcak sulardaki su kaçaklarını buluyor ve onarım işlemlerine başlıyoruz. Daha sonra ise akustik dinleme cihazlarımızı devreye sokarak su kaçağı tespiti işlemlerimizi bitirmiş oluyoruz.

Su sızıntısı meydana gelen yerlerde tespit edildikten sonra da kameralı sistemlerimiz ile tekrar boruları kontrol ediyoruz ve herhangi bir sıkıntı var mı diye bakıyoruz. Özenli ve titiz çalışan ekibimize her zaman gurur duyuyoruz. Referansımız olarak da yaptığımız işleri gösteriyoruz. Kırıp dökmeden su kaçağı tespiti yaparken külfetin masraflar kurtuluyoruz hem de zaman kazanıyoruz.

Eski yöntemlerle yapılan su kaçağı bulma işlemleri de her yer kırıp dökülerek su kaçağı bulunuyordu. Biz cihazlarımızla kırıp dökmeden su kaçağı tespiti yapıyor ve sadece küçük bir fayans bölgesini kırarak çalışma gösteriyoruz. Çalışmamız bittikten sonra sökülen fayansları yerine takarak hiçbir şekilde ekstra masraf çıkarmıyoruz.

Cihazla kırmadan su kaçağı bulma işlemini gerçekleştiren Pro İski Tesisat şirketimiz her an için hizmetleriniz için bekliyor. Sizde kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Diye merak ediyorsanız şirketimizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yaparken biz parke altı ya da üstü fark etmeden çalışıyoruz.

Kamera cihazlarımızla noktasal tespit yaparak banyo, lavabo, kanalizasyon gibi yerlerdeki su kaçaklarını bulabiliyoruz.  Ayrıca kalorifer borularındaki su kaçaklarının da gene aynı yöntemle buluyor ve hemen soruna çözüm buluyoruz. Ayrıca parke altında su kaçağı tespiti yaptığımızda hiçbir şekilde parkeleri kırmayarak ekstra bir masraf çıkarmıyoruz. Kameramız sayesinde bulduğumuz su kaçağı tespitlerinde su kaçağına neden olan sebepleri ve yaptığımız işlemleri rapor ederek sizlere bildiriyoruz.

Pimaş borularınızda ya da  kalorifer tesisatlarındaki su kaçaklarını kırıp dökmeden bularak en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. Pro İski tesisat firması olarak olarak su kaçağı tespiti yaparken minimum hasar ve masraf çıkartabilmek için noktasal su kaçağı tespiti yapıyoruz.

Temiz su borularındaki su kaçağı tespitlerden noktasal olarak su kaçağı olan yeri belirledikten sonra buraya da Küçücük bir alana şarap çalışma gösteriyor ve tadilat işlemlerimizi bitirdikten sonra işlememize son veriyoruz. Temiz su yandaki patlaklar bulunduğunda Öncelikle fayans veya parkeyi sökerek su kaçıran yerlere maşon takıyor ve döktüğümüz yerleri tamir ederek sizi anahtar teslim yapıyoruz.

Fakat pis su gider borularındaki su kaçaklarını bulurken daha kapsamlı  tadilat işlemleri yapmamız gerekiyor. Genellikle pimaş borularında meydana çıkan bu sorunlar da tamamen sökerek bir yenisini takıyor ve işlememize bu şekilde gerçekleştiriyoruz.

Garantili çalışan şirketimizde uygun fiyatlar ile sizleri bekliyoruz. Yaptığımız işlemlerde işlemin süresi, işlemde kullandığımız malzemeler ve işlemin büyüklüğü tespit edilerek fiyatlandırmamız bu şekilde yapılıyor. Daha detaylı bilgi için şirketimizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

iletişim sayfası için tıklayın