pro iski tesisat su kaçağı tespiti

Cihaz ile Su Kaçağı Tespiti

Pro İSKİ tesisat firmamız kırmadan su kaçağı tespiti işleminde en önemli cihazlarından biri akustik dinleme cihazlarını da kullanmaktadır. Akustik dinleme cihazlarımız ile su kaçağı tespiti yapıyor ve su kaçağı bulunan yerdeki sesleri dinleyerek sizlere çözüm yolu üretiyoruz. Son teknoloji olan bu yöntemi kullanan şirketimiz çalışmalarını özenli bir şekilde devam etmektedir. Bu teknoloji yaygın olarak kullanıldığı halde pek çok firma da bulunmayan bir teknolojidir. Şirketimiz bu yönde hassasiyetlere dikkat ederek son meteor teknolojiden yararlanıyor ve sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor. Dinleme cihazımız olan akustik dinleme cihazı ile su tesisatında kaçakları kısa bir sürede buluyor ve tespit ediyoruz.

Bu cihazlarımız kaçakları noktasal olarak tespit ettiği için kaçağın nerede olduğunu cihazlarımız ile rahatlıkla bulabiliyoruz. Donanımlı ve eğitimli kişilerce çalıştıran bu cihazlarımız su kaçağı sorunlarınıza çözüm üretmek için var olmaktadır. Su kaçağı olan yerdeki kaçakları tespit edebilmek için aynı zamanda kameralı sistemlerimizde kullanıyoruz demiştik. Kamera cihazlarımızla bulamadığınız takdirde dinleme cihazlarımız devreye giriyor ve ses uyarımı sayesinde kaçak olan yeri tespit ediyoruz. Profesyonel ekibimiz uzman kadrosuyla her zaman sorunlarınıza en mükemmel çözüm sunmaktadır. Tecrübemiz ve çalışma azmimizi Her an karşımızda olan şirketimiz tüm cihazları kullanarak profesyonel bir şekilde çalışıyor. Sıradan bir hizmet almayı hedefleyen kişilerin tercih olan Pro İski tesisat şirketimiz her zaman kaliteli işlere imza atmaktadır.

Peki Akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Akustik Dinleme Cihazı İle Kaçakları Nasıl Bulunur?

Akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti yaparken öncelikle su kaçağı için bize başvurduğunuzda kaçak bulunan yere gelerek size cihazımız ile birlikte hizmet veriyoruz. Su kaçağı bulunan ve su kaçağı olduğunu tahmin ettiğimiz yerde akustik dinleme cihazımız ve kameralı görüntüleme cihazımız devreye girmektedir. Akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti yaparken Cihazımız ile sesleri dinlemeye başlıyoruz. Yüksek sesi oldukça zararlı olan bu cihazlarımız bize alarm vererek kaçak olan yeri tespit ediyor. Daha sonra tamir işlemlerimizin ardından size banyo, lavabo gibi yerlerdeki kaçak olan bölgelerini temiz bir şekilde teslim ediyoruz. Eski yöntemlerin aksine bu yöntem kırıp dökmeden yapılan bir yöntemdir. Akustik dinleme cihazımız temiz su kaçaklarını bulmakta kullanılan özel bir yöntemdir. Cihazımızın sese duyarlılığı sebebi ile dikkatlice kontrol edilmesi ve sese karşı verdiği tepkilerin ölçülmesi gerekmektedir. Küçük bir hata ile yanlış saptanan kaçak yerleri birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Bu nedenle tespit yaparken sessiz bir ortam oluşturarak dikkatle çalışıyoruz. Dikkat edin ettiğimiz takdirde noktasal bir tespit yaparak dinleme Cihazımız ile su kaçağını tespit ediyoruz. Bulduğumuz su kaçağı yerine tesisat ana hattına bağlayarak pompanın sayesinde su pompalıyor ve kaçak tespiti yaptığımız içi net olarak belirliyoruz. Akustik dinleme Cihazımız sese duyarlı olması sebebiyle oldukça yoğunlukla kullandığımız bir sistemdir. Şirketimiz olarak en güzel ve en özel hizmetleri sunmak bizim en temel amacımız olmaktadır. Şirket olarak hedeflediğimiz en temel vizyonumuz siz değerli müşterilerimizin verdiğiniz hizmetten memnun olduğunu bilmektir. Referans olması için sitemize girerek galerimizdeki bulunan fotoğraflarımıza bakabilir ve bizimle ilgili detaylı bir bilgiye de sahip olabilirsiniz. Biz yaptığımız tüm hizmetleri şeffaf bir şekilde yayınlayarak yaptığımız her işin arkasındayız. Mükemmel hizmetler için mükemmel profesyonellikle çalışan şirketimizi Tercih edebilirsiniz.

Akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti konusunda kendimize güvenmemizin yanısıra güler yüzlü bir ekibe sahip olmanın gururunu da taşıyoruz.