pro iski tesisat banyo tadilatı 09

BANYO DEKORASYON VE TADİLAT

Banyo ve tuvaletlerinize renk katmak, isteğe uygun tasarımlarımız ile banyo dekorasyon ve tuvalet dekorasyon hizmetlerini ilginize sunmaktayız. Banyo ve tuvaletlerimiz yaşantılarımız itibari ile temiz ve ferah görünmeleri herkesi memnun edecek bir özelliktir. Küçük banyo dekorasyonu ve küçük tuvalet dekorasyonu için en uygun tasarım ile kullanımı daha da rahatlatacak imkanları sizlere sunmak Pro İski tesisat olarak görevlerimizden biridir.

Zamanın bir numaralı tuvaletleriniz şimdinin kasvetli görünümü ile bir felaket olabilir. Ya da zamanında iyi düşünülmemiş tesisat yerleşimi yıllar geçtikçe size kullanımı size daha da zor gelebilir. Hal böyle iken banyo tadilatı kaçınılmaz bir hal alabilir. Mevcut kullandığınız banyonuzu isterseniz yenileyelim isterseniz de sıfırdan dizayn edelim, banyo tadilatı için birbirinden değişik fikirler ile hizmet vermek bizim işimiz. Her isteğe ve bütçeye uygun banyo dekorasyonu tekliflerimiz ile birbirinden farklı tasarım ve modeller sizlere aklınızdaki tasarıma yardımcı olacaktır. Banyo tadilatı için tasarlanılan tasarım ile banyo tesisatınızı, duvar ve zemin fayanslarınızı , banyo dolaplarınızı yeniliyoruz. İsteğe göre banyonuza klozet tadilatı yahut gömme rezervuar tadilatı da ister yenileme ister sıfırdan kurulum da hizmetlerimiz içerisinde sizlere sunmaktayız. Bunların yanı sıra duşa kabin yenileme işlemini de firmamız bünyesinde gerçekleştirmekteyiz.

blankTUVALET DEKORASYON VE TADİLAT

Tuvaletler eskiden beri gelen alan olarak küçük yapıda olmaları hasebi ile görünümü ferahlatacak dizayna sahip olmaları gereken, en önemli yer olarak evinizde başta gelmektedir. Tuvalet dekorasyonu işleminde Alafranga ya da alaturka taşlarınızın uygun yere konulması ve duvar fayanslarınızın desen ve modeli tuvaletlerinizi geniş göstermesi gereken önemli konulardan bazılarıdır. Misafir tuvaleti diye tabir edilen küçük tuvalet dekorasyonu  için biraz önce bahsedildiği gibi tasarım mutlak öneme sahiptir.

 

 

 

 

 

blankTuvaletleriniz de alaturka taşı yenileme, alafranga taşı yenileme gibi hizmetlerin yanında şık bir tasarıma sahip olan gömme rezervuar kurulumu işlemini de isteğe bağlı kendi bünyemizde yapmaktayız. Günümüz şartlarında kullanımı daha olabilme hasebi ile alaturka taşın yanı sıra alfranga tuvalet taşı da oldukça ilgi görmektedir. Alafranga tuvalet kurulumunda ise şık görüntüsü ve daha az yer kaplamasından dolayı diğer adıyla asma klozet oldukça revaçtadır. Asma klozet kurulumu işin ehli ustalar tarafından yapılmalıdır ki duvara gömülü olduğundan, yanlış yahut eksik işçilikte duvar fayanslarını kırılması icap etmektedir. Bu sebepten ötürü tekrar tekrar masrafa girmemek için işin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Biz Pro İski tesisat olarak Tuvalet taşı değişimi, duvar fayansların yenilenmesi, tuvalet lavabosu değişimi, duşakabin değişiminden tutun havalandırma menfezine kadar anahtar teslim tadilat hizmetlerini sağlamaktayız.

Zor zahmet kazanılan paranızın heba olmaması ve yapılan işin garanti kasamın da profesyonel bir ekibin elinden çıkmasını istiyorsanız, lütfen Pro İski tesisat olarak bizim ile iletişime geçin. Yaptığımız her işe işçilik garantisi vererek sizlerin güvenini sarsmayarak yaptığımız iş ile beraber sizleri de kazanmış oluyoruz. Şunu iyi biliyoruz ki memnun kalan bir müşteri beraberinde başka bir müşteriyi de getirmektedir. İlk çalışmamızdan sonra firmamızı tavsiye eden müşterilerimizin referansları ile müşteri portföyümüzü günden güne daha da genişletmekteyiz.